About Us

The About us section will give you the basic information about the European No Campaign (ENC) and its objectives. The Statement of Beliefs shows the text that is agreed by all ENC supporters. The About us section is available in: esky,dansk, deutsch, dutch, eesti keel, english, español, latviešu valoda, lietuviu kalba, polski and suomi.

 

Kes me oleme


Sõltumatu seinast seina koostöövõrgustik
Euroopa koostöökampaania ei Euroopa põhiseadusele –EKEP (The European No Campaign- ENC) on sõltumatu seinast seina (kogu poliitilise skaala ulatuses) erakondade ja valitsusväliste organisatsioonide üleeuroopaline koostöövõrgustik, mis toob kokku iseseisvuslased (“ei”kampaaniad) ja Euroopa Liidu reformi pooldajad.

Kindla eesmärgiga üritus
EKEP on asutatud selleks, et juhtida Euroopa Liidu põhiseaduse vastu võitlemist rahvahääletuste ajajärgul. Koostegevusel on lihtne eesmärk: suurendada maksimaalselt “ei” häälte hulka igal Euroopa Liidu põhiseaduse rahvahääletusel. Peale viimase rahvahääletuse toimumist lõpetab koostöövõrgustik töö.

Erinevad vaated – üks eesmärk
EKEP-i toetajatel on Euroopa Liidu tulevikust erinevad nägemused. EKEP-i eesmärgiks ei ole Euroopa tuleviku üle arutamise toetamine. Ainukeseks eesmärgiks on peatada väljapakutud Euroopa põhiseaduse vastuvõtmine. Mis saab hiljem sõltub Euroopa rahvastest ja poliitikutest.

  

Euroopa põhiseadus peab olema rahva poolt algatatud ja toetatud protsessi lõpptulemus.Presentation on the Constitution in pdf format

Reader friendly version of the Constitution (in English)